3 Tasting Notes

70

Lovely tea! Somewhat generic in the sense it’s “just a tea”, but it’s really good at being a tea. Definitely a thumbs up!

Login or sign up to leave a comment.

60

Slightly and intriguingly salty, which is probably what I liked the most about it. No wonder it’s currently unavailable!

Login or sign up to leave a comment.

100

It was a very weird experience to be frank – but I really enjoyed this tea. With some hints of rum and an overall sweet profile, it was enough to really make my evening.

Login or sign up to leave a comment.

Profile

Bio

Chcesz wybrać stylowy hotel Kraków na Twój nocleg? Nie możesz trafić lepiej, niż butikowy Plaza Boutique! Hotel w Centrum Krakowa nie będzie miał tak bliskiej odległości do historycznej dzielnicy Kazimierz, a bezpośrednia bliskość rzeki Wisły tylko wzmaga silnie krakowski klimat i styl hotelu zlokalizowanego na Podgórzu. Dzięki wyśmienitej obsłudze spełnimy nawet potrzeby, z której nie zdawaliście nawet sobie sprawy, a restauracja może zapewnić Wam komplet pysznych i sycących posiłków – chyba, że zdecydujecie się po prostu na wizytę w jednej z licznych kafejek, restauracji czy barów, które otaczają nasz oryginalny hotel Kraków. Zapraszamy do wizyty – niezapomniany, butikowy klimat którym może pochwalić się Plaza Boutique przewyższa niejeden znacząco droższy hotel w Krakowie. Zapraszamy także do naszej sali konferencyjnej – tak, Plaza zmienia się wedle potrzeb także w business hotel! Wejdź na naszą stronę internetową i zarezerwuj idealny nocleg dla siebie. I pamiętaj, że możesz przyjechać ze swoich zwierzęciem bez żadnych dodatkowych opłat!

Wejdź na https://plazahotelkrakow.pl!

Location

Kraków

Website

https://plazahotelkrakow.pl

Moderator Tools

Mark as Spammer